מוצרים בסל הקניות שלך
 

מאמרים שלטי לד

שלט לדים או מסכים םרסום קונים רק בחברת "לד סטאר"
 
בבעלותכם עסק ואינכם יודעים איך לשווק אותו? רוצים לקדם את עסקכם ולהביא למספר קונים גדול יותר? השיטה היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שלט לד עם פרסומת למוצר או לעסק שברצונכם לשווק. צרו קשר עוד היום עם חברת לד סטאר ולא תתאכזבו!
 "לד סטאר" טלפון 0507721333
מהו שלט לד?
האם נתקלתם בנסיעה בשלט גדול בצד הדרך ובו פרסומת אלקטרונית מתחלפת? זהו למעשה שלט לד. לרוב, אנו נמצא שלטי לד באזורים בהם יש תנועה ערה לדוגמא: בכבשי איילון, כביש 4 ועוד.
אם ברצונכם לשווק מוצר או עסק באופן האופטימאלי יש לפעול באופן חכם בתחום השיווק. שלטי לד מצליחים כל פעם מחדש למשוך את תשומת הלב של הנהגים לאורך זמן, יותר מהודעה רגילה. באמצעות משיכת תשומת לב זו תוכלו להעביר לקהל היעד את כל מה שרציתם להעביר לגבי המוצר או העסק ולא הצלחתם באמצעות הודעה רגילה.
 
היכן כדאי לרכוש שלטי לד?
שלטי לד, או בשמם האחר- שילוט אלקטרוני כדאי לעשות רק אצל חברה איכותית, אמינה ומקצועית. אם כבר החלטתם לשווק את עסקכם באמצעות שילוט אלקטרוני כדאי ומומלץ לבחור בחברה אשר לה ניסיון בתחום השיווק של שלט לדים מתחלף. אחת החברות הטובות ביותר לביצוע והתקנת שילוט אלקטרוני היא חברת לד סטאר. חברה זו , כשמה כן היא- הכוכבת בהקמת שילוט אלקטרוני ושיווק יעיל לעסק או למוצר שברשותכם. לד סטאר תבצע עבורכם הזמנה מסודרת אשר מותאמת לכם ועונה על כל דרישותיכם.
 
מחירי שילוט אלקטרוני
בעקבות הביקוש הרב להקמת שילוט אלקטרוני שיווק באמצעות דרך זו עולה יותר משיווק רגיל וסטנדרטי. הקמת שלט לד לשיווק ופרסום עסק או מוצר מסוים מביאה עמה הצלחה פעם אחר פעם ולא מאכזבת את אלו אשר בחרו בשיטת שיווק זו. המחירים אומנם אינם כה זולים אך באמצעות שיווק שכזה תוכלו להגיע לתוצאות שלא הכרתם. מבין כלל החברות המציעות לכם ביצוע שלט לד, כדאי לעבוד עם חברת לד סטאר אשר מצליחה לשווק אתכם באופן הטוב ביותר ובמחירים לא יקרים.
http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/411/830.html?hp=54&cat=869&loc=56  קישור לכתבה שילוט אלקטורני בירושלים

קצת על היסטוריה של נורת הלד תמצאו בקישור לחצו כאןhttp://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9%D7%9C%D7%98_%D7%97%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA באדיבות ויקיפדיה

 

לד סטאר שילוט אלקטרוני מתמחה ביבוא מכירה התקנה ושירות של שלטי לד אלקטרונים מתחלפים לעסקים ולרשויות מתמחים בתיקון ומתן שירות שנתי לכל שלטי הלד.

 לחברה ניסיון רב בייעוץ,תכנון הקמה ותחזוקה של שלטי לד לעסקים פרטיים,שילוט  לד לחנויות ושלטי חוצות אלקטרוניים  לכל מטרה ושלטי לדים המיועדים להקרנת פרסומות.

שלטי לד אלקטרונים הנמצאים בכל פינה מפאת המחיר הזול של שלטי הלד שלטים אלקטורנים נמצאים בשלב מאוד מתקדם בטכנולוגיה  ויכולות פתרונות שילוט דיגיטלי מוכוון  מטרה זול וזמין, השילוט האלקטרוני נועד להכוונה ופרסום עם מגוון עצום של התאמה לכל צורך.
 

חשוב לדעת איך לקנות שלט לד אחת מהפרמטרים החשובים לאריכות חיי המסך הוא רכישת מסך עם רכיבים איכותיים אחריות ובדיקת מעבדת שלטי לד ,
 
חברת לד סטאר מייצרת ומייבאת שלטי לד מסכי פרסום ושילוט אלקטרוני לכל מטרה,
 עם רכיבי אלקטרונים תוצרת טיוואן קוראה וסין.

 
חברת
לד סטאר מעניקה אחריות ושירות לכל שלטי לד  (גם למוצרים מחברות אחרות) לאורך כל השנה במעבדת החברה, ניתן להזמין שירות דחוף לתיקון שלטי לד לכל חלקי הארץ.אחריות ושירות טכני,
השירות כולל תמיכה טכנית מלאה ושרות טכנאי שטח עם ניסיון רב בתיקון והפעלת תוכנות ומסכי לד אלקטרונים מכל סוג.

  אנו ממליצים לבצע קנייה חכמה ע"י בדיקת הצורך של בית העסק בשילוט אלקטרוני מתאים,  רכישת שלט אלקטרוני עם מפרט טכני איכותיים ומתאים יבטיח אפקטיביות לבית העסק ברכישת
שלט לד מתאים.
ואנו מתחייבים לתת שירות אמין מהיר לכל לקוח ברכישה והקמה של
שילוט אלקטורני בבית העסק.
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרים באולם התצוגה  ל
שילוט אלקטרוני הכי גודל בישראל שלנו.
לתיאום פגישה חייגו 0507721333

מקבץ עבודות ופרוייקטים של שלטים אלקטרונים 
https://www.youtube.com/watch?v=CX8qd_cona4&list=PLl5M0UTtFN_hp-dshT23WtUESAYz9xo-2הסבר על תוכנת שלט לד


לטי לד לכל מטרה שלטים אלקטרונים
שלטי לדים תיקון שלטי לד
שלטי לד מתחלפים מסכי לד לפרסום

שלטי לדים מיוחדים להשכרה רמקולים להשכרה
בידוריות לקריוקי השכרת מקרנים
השכרת מסכי לד השכרת גנרטורים לד סטאר
כל הזכויות שמורות לסמוקלנד ייבוא ושיווק יזמות עסקית בע"מ      האתר מאובטח באמצעות 2048bit SSL ועומד בתקן PCI ובכל הדרישות של חברות האשראי