מוצרים בסל הקניות שלך
 

טיפים לרכישת שלטי לד

לפני הטיפים כנסו לגלריית עבודות שלנו לחצו כאן

לד סטאר 2009-2015 מקבץ שלטיםטיפ חשוב לפני קנייה
 
ראשית קנו מחברה עם נסיון של כמה שנים המנעו מרכישה ממוכרים
שבאו להרוויח כמה שקלים ולהעלם.

ההבדל בין שלט פנימי לשלט חיצוני OUTDOOR ולשלט חצי חיצוני SEMI OUTDOOR.
השלט הפנימי-מיועד אך ורק למקומות סגורים כמו חנויות קניונים אולמות
שאין בסביבתם לחות גשם ושמש ישירה.
השלט הפנימי זול יותר משאר השלטים כיוון שהחומרים ללא מיגון חוץ ואינו מספק 
עוצמת אור להבדיל מהשלט החיצוני.

השלט החיצוני מיועד לכל תנאי מזג אויר ואטום מפני לחות מים וחום.
נורות הלד חזקות ועמידות לתנאים קשים ולכן נשמרות לאורך שנים.
שנאי\ספק הכח שבשלט השלט מוגן באופן מלא מפני מים ואינו יכול לגרום לקצר.
קופסת השלט עשוייה מברזל ואטומה לכל בתוך השלט יש מאווררים לפליטת החום בתנאי מזג אויר חמים,הקופסא מתוכננת מראש לתלייה עם מספר נק' לתלייה.
במקרה של תקלה אין צורך לפרק את השלט הוא נפתח עם מנופים הידראולים כמו של תא מטען ברכב.אין ספק שמוצר זה הוא מנצח אך העלויות בהתאם.
בעוד השלט החצי חיצוני אינו מיועד לבוא במגע עם מים לחות וחום גבוה. שנאי השלט אינו מוגן ממים ויכול לגרום לקצר חשמלי ושריפה בבית העסק.
נורות הלד חלשות יותר כיוון שאין צורך שיעמדו בתנאים קשים,לאורך זמן בתנאי חום ולחות הן יחלשו ואף יחדלו לפעול
השלט מיועד לחניונים או מקומות מקורים.
במקרה של תקלה יש להוריד את השלט באופן מלא.
אין לקנות שלט עם שנאי בתוך השלט החצי חיצוני.ובכל מקרה תשאלו אם אפשר לשטוף לשטוף את השלט במים עם צינור...אם לא יסכימו לזה תדעו למה.
לסיכום
אנו חיים במדינת ישראל חם בקיץ והרבה גשם בחורף,ימים עם לחות גבוהה לא תורמים לנו,לכן עדיף לשקול קנייה של שלט חיצוני,למעט מקרה שהשלט נמצא בתוך העסק.
ולאור הנתונים של ישראל-לאורך זמן השלט החצי חיצוני לא יחזיק מעמד ונורות יתחדלו לפעול מומלץ לקבל אחריות לפחות של חמש שנים על הנורות בשלט חצי חיצוני.
בהצלחה מצוות לד סטאר 050-7721333


שלט חיצוני

שלטי לד


שלט לד חצי חיצוני
 


שלט לד פנימי


מאמרים שלטי לד


שלט לד קונים רק אצל לד סטאר
 
ברשותכם עסק ואינכם יודעים איך לשווק אותו? רוצים לקדם את עסקכם ולהביא למספר קונים גדול יותר? השיטה היעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות שלט לד עם פרסומת למוצר או לעסק שברצונכם לשווק. צרו קשר עוד היום עם חברת לד סטאר ולא תתאכזבו!
 
מהו שלט לד?
האם נתקלתם בנסיעה בשלט גדול בצד הדרך ובו פרסומת אלקטרונית מתחלפת? זהו למעשה שלט לד. לרוב, אנו נמצא שלטי לד באזורים בהם יש תנועה ערה לדוגמא: בכבשי איילון, כביש 4 ועוד.
אם ברצונכם לשווק מוצר או עסק באופן האופטימאלי יש לפעול באופן חכם בתחום השיווק. שלטי לד מצליחים כל פעם מחדש למשוך את תשומת הלב של הנהגים לאורך זמן, יותר מהודעה רגילה. באמצעות משיכת תשומת לב זו תוכלו להעביר לקהל היעד את כל מה שרציתם להעביר לגבי המוצר או העסק ולא הצלחתם באמצעות הודעה רגילה.
 
היכן כדאי לעשות שלטי לד?
שלטי לד, או בשמם האחר- שילוט אלקטרוני כדאי לעשות רק אצל חברה איכותית, אמינה ומקצועית. אם כבר החלטתם לשווק את עסקכם באמצעות שילוט אלקטרוני כדאי ומומלץ לבחור בחברה אשר לה ניסיון בתחום השיווק של שלט לדים מתחלף. אחת החברות הטובות ביותר לביצוע והתקנת שילוט אלקטרוני היא חברת לד סטאר. חברה זו , כשמה כן היא- הכוכבת בהקמת שילוט אלקטרוני ושיווק יעיל לעסק או למוצר שברשותכם. לד סטאר תבצע עבורכם הזמנה מסודרת אשר מותאמת לכם ועונה על כל דרישותיכם.
 
מחירי שילוט אלקטרוני
בעקבות הביקוש הרב להקמת שילוט אלקטרוני שיווק באמצעות דרך זו עולה יותר משיווק רגיל וסטנדרטי. הקמת שלט לד לשיווק ופרסום עסק או מוצר מסוים מביאה עמה הצלחה פעם אחר פעם ולא מאכזבת את אלו אשר בחרו בשיטת שיווק זו. המחירים אומנם אינם כה זולים אך באמצעות שיווק שכזה תוכלו להגיע לתוצאות שלא הכרתם. מבין כלל החברות המציעות לכם ביצוע שלט לד, כדאי לעבוד עם חברת לד סטאר אשר מצליחה לשווק אתכם באופן הטוב ביותר ובמחירים לא יקרים.
http://www.nrg.co.il/online/54/ART2/411/830.html?hp=54&cat=869&loc=56  קישור לכתבה שילוט אלקטורני בירושלים
 

לד סטאר שילוט אלקטרוני מתמחה ביבוא מכירה התקנה ושירות של שלטי לד אלקטרונים מתחלפים לעסקים ולרשויות מתמחים בתיקון ומתן שירות שנתי לכל שלטי הלד.

 לחברה ניסיון רב בייעוץ,תכנון הקמה ותחזוקה של שלטי לד לעסקים פרטיים,שילוט  לד לחנויות ושלטי חוצות אלקטרוניים  לכל מטרה ושלטי לדים המיועדים להקרנת פרסומות.

שלטי לד אלקטרונים הנמצאים בכל פינה מפאת המחיר הזול של שלטי הלד שלטים אלקטורנים נמצאים בשלב מאוד מתקדם בטכנולוגיה  ויכולות פתרונות שילוט דיגיטלי מוכוון  מטרה זול וזמין, השילוט האלקטרוני נועד להכוונה ופרסום עם מגוון עצום של התאמה לכל צורך.

 

חשוב לדעת איך לקנות שלט לד אחת מהפרמטרים החשובים לאריכות חיי המסך הוא רכישת מסך עם רכיבים איכותיים אחריות ובדיקת מעבדת שלטי לד ,
 
חברת לד סטאר מייצרת ומייבאת שלטי לד מסכי פרסום ושילוט אלקטרוני לכל מטרה,
 עם רכיבי אלקטרונים תוצרת טיוואן קוראה וסין.

 
חברת 
לד סטאר מעניקה אחריות ושירות לכל שלטי לד  (גם למוצרים מחברות אחרות) לאורך כל השנה במעבדת החברה, ניתן להזמין שירות דחוף לתיקון שלטי לד לכל חלקי הארץ.אחריות ושירות טכני,
השירות כולל תמיכה טכנית מלאה ושרות טכנאי שטח עם ניסיון רב בתיקון והפעלת תוכנות ומסכי לד אלקטרונים מכל סוג.

  אנו ממליצים לבצע קנייה חכמה ע"י בדיקת הצורך של בית העסק בשילוט אלקטרוני מתאים,  רכישתשלט אלקטרוני עם מפרט טכני איכותיים ומתאים יבטיח אפקטיביות לבית העסק ברכישת שלט לדמתאים.
ואנו מתחייבים לתת שירות אמין מהיר לכל לקוח ברכישה והקמה של 
שילוט אלקטורני בבית העסק.
אתם מוזמנים להתרשם ממגוון המוצרים באולם התצוגה  ל
שילוט אלקטרוני הכי גודל בישראל שלנו.
לתיאום פגישה חייגו 0507721333

כל הזכויות שמורות לסמוקלנד ייבוא ושיווק יזמות עסקית בע"מ      האתר מאובטח באמצעות 2048bit SSL ועומד בתקן PCI ובכל הדרישות של חברות האשראי