מוצרים בסל הקניות שלך
 

קניית שלט לד רגע לפני!!!


קניית שלט לד רגע לפני
הגעתם להחלטה לרכוש שלט לד?

טעמה המר של האיכות הירודה נשאר בפה הרבה אחרי שנעלם טעמו המתוק של המחיר הזול.

טיפ חשוב לפני קנייה

 מעטים יספרו לכם את האמת
ההבדל  בין שלט פנימי לשלט חיצוני OUTDOOR ולשלט חצי חיצוני SEMI OUTDOOR 
השלט הפנימי-מיועד אך ורק למקומות סגורים כמו חנויות קניונים אולמות שאין בסביבתם לחות גשם ושמש ישירה.השלט הפנימי זול יותר משאר השלטים כיוון שהחומרים ללא מיגון חוץ.
השלט החיצוני מיועד לכל תנאי מזג אויר ואטום מפני לחות מים וחום.
נורות הלד חזקות ועמידות לתנאים קשים ולכן נשמרות לאורך שנים.
שנאי השלט מוגן באופן מלא מפני מים ואינו יכול לגרום לקצר,גם במקרה של קצר
קופסת השלט עשוייה מברזל ואטומה לכל בתוך השלט יש מאווררים לפליטת החום בתנאי מזג אויר חמים,הקופסא מתוכננת מראש לתלייה עם מספר נק' לתלייה.במקרה של תקלה אין צורך לפרק את השלט הוא נפתח עם מנופים הידראולים כמו של תא מטען ברכב.

שלט חיצוני


-------------------------------------------------------
בעוד השלט החצי חיצוני אינו מיועד לבוא במגע עם מים לחות וחום גבוה. שנאי השלט אינו מוגן ממים ויכול לגרום לקצר חשמלי ושריפה בבית העסק.
נורות הלד חלשות יותר כיוון שאין צורך שיעמדו בתנאים קשים,לאורך זמן בתנאי חום ולחות הן יחלשו ואף יחדלו לפעול. מסגרת השלט עשוייה מאלומניום פשוט זויות מפלסטיק חדירות מים ואינם עמידות בתנאי חוץ.השלט מיועד לחניונים או מקומות מקורים.במקרה של תקלה יש להוריד את השלט באופן מלא.

לסיכום
אנו חיים במדינת ישראל חם בקיץ והרבה גשם בחורף,ימים עם לחות גבוהה לא תורמים לנו,לכן עדיף לשקול קנייה של שלט חיצוני,למעט מקרה שהשלט נמצא בתוך העסק.
ולאור הנתונים של ישראל-לאורך זמן השלט החצי חיצוני לא יחזיק מעמד ונורות יתחדלו לפעול מומלץ לקבל אחריות לפחות של חמש שנים על הנורות בשלט חצי חיצוני. 
בהצלחה מצוות לד סטאר 050-7721333

מפרט טכני
גודל 38CM*68CM*2.5CM
חשמל  220V
נקודות מובנות לתלייה 
חוט מאריך לכיבוי והדלקה
סרטונים נוספים של שלטי לד  מבית חברת לד סטאר ניתן לצפות בתחתית הדף
    

             


             
כל הזכויות שמורות לסמוקלנד ייבוא ושיווק יזמות עסקית בע"מ      האתר מאובטח באמצעות 2048bit SSL ועומד בתקן PCI ובכל הדרישות של חברות האשראי